Avrupalı Uluslararası Elektrik Firmaları Timsan Transformatör’ü Seçiyor

Avrupa Ülkelerinin Afrika’daki birçok ülke ile yakın iş birliği içinde olduğunu bilmekteyiz. Henüz büyük bir kısmı elektrik enerjisine ulaşamamış Orta Afrika ülkeleri çeşitli projelerle son yüzyılın bu önemli ihtiyacına ulaşmaktalar. Uluslararası firmaların yürüttükleri projelerde kalitesini uluslararası düzeyde kanıtlamış Timsan Trafolarını kullanmaktalar.
Avrupa trafo üretim standartları her geçen yıl yükseliyor, Timsan üretim kalitesini buna paralel olarak artırmaktadır.
Üretim hata payını binde birin altına düşüren Timsan, bunda en büyük rolü fabrikaya kazandırılan yeni teknoloji, tam otomatik ve robotik üretim makinalarıdır.
Trafoların, kazan, sargı, dalga duvar ve ahşap bölümlerini aynı fabrikada üreten Timsan, montaj ve testle üretim sürecini tamamlamaktadır.
Uluslararası akredite edilmiş test laboratuvarında montajı yapılmış kullanıma hazır 25 kVA’dan 20000 kVA’ya kadar olan yağlı tip ve kuru tip dağıtım ve güç trafoları test edilmektedir. Ayrıca bu bağımsız test laboratuvarımızda yapılan testler tüm dünyada kabul görmektedir.
Yetkin ve uzman kadrosuyla trafo üretiminde yüksek kaliteyi bulan Timsan, İngilizce, Fransızca ve Arapça bilen uluslararası satış becerisine sahip personeli ile de ürettiği bu ürünleri gerçek değerinde son kullanıcıya ulaştırmaktadır.
Almış olduğu ISO 14001 Çevre Yönetimi Belgesiyle, Timsan Transformatör, üretim kalitesine önem verdiği kadar çevreye de son derece duyarlı olduğunu kanıtlamıştır. Üretimden arta kalan metal, plastik, ahşap parçalar ve özel trafo yağı titizlikle geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Avrupalı Uluslararası Elektrik Firmaları Timsan Transformatör’ü Seçiyor