Hannover Endüstri Fuarı 30 Mayıs – 2 Haziran 2022

Hannover Messe 22 Endüstri Fuarı Almanya’nın Hannover ilinde yapıldı. 2020 yılında pandemi dolayısıyla iptal olan fuar iki yıl sonra tekrar düzenlendi. Fuarın pandemi bitimine denk düşmesi sonucu katılımın sınırlı olduğu görüldü. Yine de Avrupa’nın en büyük endüstri fuarı olması özelliği devam etmektedir.

Fuarda makine sanayinde yeni teknolojiler sergilenmekle birlikte, hibrit teknolojileri ön plana çıkmaktaydı. Bunun yanı sıra birçok yerli ve yabancı üreticiler ürünlerini fuarda sergilemekteydi. Orta doğu ve Afrika ülkelerinde katılımın zayıf olduğu buna karşılık Doğu Avrupa ülkelerinde katılımın yüksek olduğu gözlemlendi.

Timsan Transformatör firması İstanbul Ticaret Odasının öncülüğünde milli katılım grubunun içinde yer alıp Hall 13 – C86 standında fuara katılmıştır. Fuara ilk defa katılmasına rağmen Timsan Avrupalı tedarikçi firmaların ilgisini çekmeyi başardı. Tier2 çevre dostu trafoları hali hazırda üreten Timsan Trafo, Avrupa pazarında yer almaktan güçlük çekmeyeceğini göstermiş oldu. Timsan fuarda farklı Avrupa ülkelerinden fiyat ve sipariş talepleri aldı. Ziyaretçiler Timsan katalog ve promosyon ürünlerine büyük ilgi gösterdiler.

Dört gün süren Hannover fuarı Timsan Firması için verimli geçti. Firmanın izlenimleri olumlu olmuştur. Bir sonraki fuara katılım kararı şimdiden alınmıştır.

Hannover Endüstri Fuarı 30 Mayıs – 2 Haziran 2022