Win Eurasia 2021 İstanbul Fuarı

    Win Eurasia 2021 Hybrid İstanbul Fuarı 10-13 Kasım 2021 Tarihleri arası İstanbul – Beylikdüzü Tüyap Fuar merkezinde yapıldı. 11 ülkeden toplam 467 katılımcının endüstriyel ürünlerini tanıttığı fuar pandemi koşullarına rağmen son derece verimli geçti.

    Timsan Transformatör 7. Salon Stant C110’da yer aldı. Ziyaretçilerin ilgi odağı olan stantta bu sene üretime başlanılan kuru tip trafoların tanıtımına ve yeni yüksek teknoloji yatırımlarına yer verildi.

Timsan standına Ortadoğu ve Afrika ülkelerinden gelen ziyaretçiler yakın ilgi gösterdiler. Ziyaretçilerimize Malatya’nın yöresel ürünü olan kayısı ikram edildi.

    Genel olarak fuarda firmalar yeni teknolojilere uyumlu yeni ürünlerini sergilemeye özen göstermişlerdi. Adeta sanayi üretiminin geldiği son nokta gözler önüne serilmişti. Robotlar, lazer kesim makineleri ve otomasyon sistemleri ziyaretçilere yeni ufuklar açıyordu.

    Timsan Transformatörün kaliteli ve yüksek teknoloji trafoları bu fuarla birlikte birçok yeni ziyaretçinin beğenisine sunuldu ve yeni siparişlere imza atıldı.

Tabii devamlı çalıştığımız ve seslerine telefonla aşina olduğumuz firma temsilcileri standımızı ziyaret etmekten ve yüz yüze görüşmekten son derece mutlu oldular.  

   Timsan satış temsilcilerinin ‘fırsat buldukça müşterilerini ülkesinde ve ofislerinde ziyaret ettiği ve bunun için zaman harcamaktan çekinmediği’ fuarda ziyaretçilerimiz tarafından dile getirilmiştir. Bir bakıma onlarda iade-i ziyaretlerini standımızı ziyaret ederek yaptılar.

   Timsan Transformatörün pandemi dönemine rağmen üretim kalitesini artıran yatırımlarını gören ve dinleyen ziyaretçiler heyecanlandılar.  Yeni kaynak robot kollar, yeni lazer kesim makineleri, hızlı dalga duvar makine düzeneği, yüksek teknolojili tam otomatik boya bandı kısa bir süre önce fabrikaya katılan ve trafo üretim kalitesini ve de hızını artıran yüksek teknoloji üretim yatırımlarıydı.

Bir sonraki yıl tekrar katılmak üzere fuarımızı tamamlamış olduk.

Win Eurasia 2021 İstanbul Fuarı